ליצירת קשר

השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר
  אודות

  מד-ליד הינה חברה בינלאומית לתיירות מרפא המתפקדת בישראל כמרכז סיוע שמעניק ללקוחותיו ייעוץ, הכוונה ושירותים מנהליים רפואיים בתחום השתלות איברים בחו"ל, הכל, בהתאם לחוק בישראל ולחוקיה של המדינה בה מתבצעת ההשתלה.

  זו היתה ההגדרה ה"יבשה" והרשמית, אך בפועל, על רקע מיעוט תרומות הכליה ואוזלת היד של מערכת הבריאות בכל הנוגע לטיפול הניתן לחולי אי ספיקת כליות סופנית בישראל, MED-LEAD היא בעצם המוצא האולטימטיבי כיום להשתלות כליה ברמה הרפואית הגבוהה ביותר ותוך פרק זמן של חודשים ספורים בלבד. הנה כמה נתונים מספריים שיציגו את פועלינו:

  • 98% אחוזי הצלחת ההשתלות.
  • 1500 מושתלי כליה שקיבלו חיים חדשים.
  • 15 שנות פעילות בינלאומית.
  • 14 מרכזי השתלות בעולם מולם אנחנו פועלים.

  זמן המתנה קצר

  מרכזי השתלות מובילים

  מנתחים מומחים ומנוסים

  ליווי צמוד

  סיוע במימון

  ליצירת קשר

  השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

   להנות מזמן המתנה קצר ככל האפשר

   זמן ההמתנה הוא קריטי. כל יום שעובר מקטין את הסיכוי לקליטת האיבר המושתל עד למצב שהגוף אינו כשיר יותר להשתלה. הסובלים ממחלות כליה שפונים אלינו, עוברים השתלה תוך זמן המתנה קצר (עד חודשים ספורים) בזכות הפנייה שלנו למרכזי ההשתלות בעולם אליהם מגיעים לקוחותינו.

   מרכז השתלה מוביל ומקצועי

   מרכזי ההשתלות בחו"ל, אליהם מגיעים לקוחותינו, עומדים בתקני האיכות והבטיחות הרפואית הבינלאומיים המחמירים ביותר. המעבדות הן מהמשוכללות שיש בנמצא, הציוד הרפואי הוא המילה האחרונה בתחום הרפואה, ורמת השירות והאישפוז לה זוכים לקוחותינו היא רמה של 5 *****.

   צוות מנתחים מומחים ומנוסים

   יתכן והנתון הבא ישמע מפתיע: בגלל מיעוט התורמים והאיברים להשתלה בישראל, יבצע מנתח ישראלי כמה עשרות בודדות של השתלות כליה בשנה. לעומתו, רופא מנתח במרכזי ההשתלות בחו"ל מבצע בשנה מאות השתלות כליה ולכן ניסיונו רב יותר מאשר רופא בכיר ישראלי.

   יחס וליווי אישי וצמוד לכל לקוח

   נסתיימו הטירטורים… הטפסים… תבוא… תלך…!!! אנחנו מבצעים עבורך את כל התיאומים, עבודת הניירת והבירוקרטיה. בנוסף, אנחנו דואגים להטסה, למלון ולהסעות מרגע הנחיתה במדינת היעד ועד לחזרה לארץ. מלווה מקצועי מטעם MED-LEAD צמוד אליך למשך כל התקופה, דואג לכל כדי להסיר ממך וממשפחתך כל דאגה וטרחה.

   סיוע מקצועי במימון

   מעבר לתחום הרפואי/מנהלי MED-LEAD מסייעת לך הן בייעוץ והכוונה ע"י עורכי דין מומחים בתחום לצורך קבלת המימון המגיע לך מחברת הביטוח (אם יש ביטוח רפואי פרטי) והן בהפניה לערוצי גיוס מימון כמו: עמותות וארגוני סיוע ישראליים. בנוסף, אנחנו מעמידים לרשותך קשר ישיר עם לקוחותינו שישתפו בניסיונם כיצד הם גייסו את עלות ההשתלה.

   חשוב להדגיש!

   על רקע חוקי תרומת האיברים בישראל ובעולם כולו, חוקים שנועדו למנוע סחר באיברים, תהליך השתלת כליה חייב להיות חוקי ו'נקי' לחלוטין. לכן, חברתנו מתייעצת באופן עקבי עם משרד עורכי דין מוסמכים ומומחים בתחום, אשר מלווים את החברה ואת פעילותה המקצועית הן בישראל והן בחו"ל כדי להעניק לך את השירות האיכותי, המקצועי והבטוח ביותר כל פעילות שלנו, בכל שלב, צריכה לקבל את חוות הדעת של עורכי הדין שזו מומחיותם.

   ביצוע השתלות בכליות

   הבסיס שלנו לביצוע השתלות כליה בחו"ל הם מרכזי השתלות בינלאומיים והצוותים והרפואיים הבכירים שיטפלו בך. לצורך כך אנחנו מרושתים על קשת רחבה של מרכזי השתלות ומנתחים מומחים בעלי שם בתחום, הפועלים במדינות בהן ניתן חוקית לקבל תרומת כליה מן החי באופן אלטרואיסטי (אדם שעוזר לאחרים ללא מניעים אנוכיים וללא תמורה).

   השתלות כליה רק אצלנו

   כל מרכזי ההשתלות, מחזיקים בתקני איכות הטיפול הרפואי הבינלאומיים המחמירים ביותר, בציוד, במכשור ובמעבדות המשוכללות ביותר והם מציעים לך תנאי אשפוז של מחלקה ראשונה. ואולי זה המקום להציף נתון חשוב נוסף. על רקע מיעוט ההשתלות המתבצעות בישראל רופא מנתח ישראלי מבצע כאן בישראל כמה עשרות השתלות בשנה. לעומתו, הרופא המנתח במרכז ההשתלות בחו"ל, מבצע מאות השתלות כליה בשנה. ובתחום ההשתלות לניסיון יש תפקיד מרכזי בהצלחת התהליך.

   הולכים אתך יד ביד מאלף ועד תו

   התהליך כולו – מחתימה ועד החלמה – יארך חודשים ספורים בלבד לעומת שנים ארוכות של המתנה כאן בישראל. כל חולה כליה מטופל דיאליזה יודע היטב על בשרו את משמעות ההמתנה לתורו להשתלת כליה. מדובר בשנים רוויות כאב, תסכול ואכזבות, ללא ליווי רפואי צמוד שמכוון, מנחה, מייעץ או עושה כדי להקל. ובכן, כל זה הולך להשתנות מהקצה אל הקצה. מרגע זה ואילך, אנחנו אתכם לכל אורך הדרך דואגים לכל צורך.