ליצירת קשר

השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר
  השתלת כליה

  מאחר ומדובר בהצלת חיים, השתלת כליה מבצעים היכן שזמן ההמתנה הוא הקצר ביותר. כמובן שהבחירה במרכז הרפואי בו מתבצעת השתלת הכליה היא פקטור מרכזי, אבל במקביל, חייבים לעשות הכול כדי לקצר את זמן ההמתנה. בכל יום שחולף המצב הרפואי של חולה אי ספיקת כליות רק הולך ומתדרדר עד להיותו סופני. זאת ועוד, ככל שחולף הזמן כך כשירות הגוף לקלוט כליה מושתלת הולכת ופוחתת עד לאי כשירות כלל. הנתון הבא יענה לשאלה – ישראל או חו"ל: זמן המתנה ממוצע להשתלת כליה בישראל הוא בין 8 ל-12 שנים, זמן המתנה להשתלת כליה בחו"ל – כמה חודשים בלבד. נתון שהופך את הבחירה לברורה. ויש עוד מידע שחשוב לכל חולה אי ספיקת כליות המטופל בדיאליזה לדעת, נתונים שהרופאים נמנעים לחשוף אותם בפניך. כדי להקל עליך ערכנו את המידע המלא והמקיף לפי נושאים. הנה:

  השתלת כליה בארץ ישראל

  אם אין לצדך תורם מתאים מדרגת קרבה ראשונה (אח/אחות… אב/אם… בן/בת…) הסיכויים להשתלת כליה בישראל נמוכים ביותר. מספר הנזקקים להשתלת כליה עומד על כ-7000 ובכל שנה המספר רק עולה בעוד מספר ההשתלות כליה מן החי עומד קבוע על כ-130. ואם גילך מעל 55 שנה… הסיכוי קטן עוד יותר.

  לסקירה המלאה…

  השתלת כליה בחו"ל

  התמונה העגומה של מצב חולי אי ספיקת כליות סופנית בישראל משתנה מהקצה אל הקצה מכל בחינה: זמן ההמתנה להשתלה מתקצר משנים לחודשים, רמת הטיפול הרפואי היא מהגבוהות בעולם, מרכזי ההשתלות עומדים בתקנים בינלאומיים ובסטנדרטי איכות רפואית המחמירים ביותר, המעבדות

  מצויידות במיכשור המתקדם והחדשני ביותר ותנאי האישפוז ברמת מחלקה ראשונה.

  לסקירה המלאה…

  מצב חולי דיאליזה בישראל

  עגום… לא מעודד… וזו הגדרת המעטה. טיפול הדיאליזה הוא בבחינת טיפול הישרדותי. כאן בישראל הפכה הדיאליזה לטיפול ארוך טווח. משמעות הדברים פשוטה, מעציבה ובעיקר מקוממת: ככל שטיפול הדיאליזה מתמשך סיכויי הגוף לקלוט איבר מושתל יורדים עד לחוסר כשירות מוחלט. ואז …

  לסקירה המלאה…

  נעים להכיר!

  “MED-LEAD – הינה מרכז סיוע בינלאומי שנועד להעניק שירותים מנהליים רפואיים בתחום השתלות האיברים בחו"ל, בהתאם לחוקיה של מדינת ישראל ומדינה בה מתבצעת ההשתלה. השירותים כוללים:

  • טיפולים מונעים (תחום שהוזנח לחלוטין ע"י מערכת הבריאות בישראל).
  • השתלות כליה בחו"ל במרכזי השתלות מהמובילים והמתקדמים בעולם.
  • שירותי ליווי וייעוץ לחולי כליות בישראל ואפילו שירותי דיאליזה בחו"ל.

  חשוב להדגיש! על רקע חוקי תרומת האיברים בישראל ובעולם כולו, חוקים שנועדו למנוע סחר באיברים, תהליך השתלת כליה מתבצע על פי הוראות החוק. לכן, חברתנו מתייעצת באופן עקבי עם משרד עורכי דין מוסמכים, מומחים בתחום, אשר מלווים את החברה ואת פעילותה המקצועית, הן בישראל והן בחו"ל. הבסיס שלנו לביצוע השתלות כליה בחו"ל הם המרכזים הרפואיים במדינות בהן ניתן חוקית לקבל תרומה כליה מן החי באופן אלטרואיסטי (אדם הדואג ועוזר לאחרים מתוך מניעים אנושיים וללא תמורה).

  מרכזי ההשתלות

  כל מרכזי ההשתלות מולם אנחנו פועלים, מחזיקים בתקני איכות הטיפול והשירות הרפואי הבינלאומיים המחמירים ביותר, מצויידים במכשור המעבדות המשוכלל והמתקדם ביותר והם מציעים לך תנאי אישפוז של מחלקה ראשונה. ובנוגע ומיומנות הצוות הרפואי – על רקע מיעוט ההשתלות המתבצעות בישראל, רופא מנתח ישראלי שעובד בבתי החולים בישראל מבצע כמה עשרות השתלות בשנה. לעומתו, הרופא המנתח 'תוצרת חוץ' מבצע בכל שנה מאות השתלות כליה.

  הולכים אתך יחד לכל אורך הדרך

  תהליך השתלת כליה בחו"ל מתחיל כאן בארץ ברגע בו תבחר בערוץ השתלת כליה בחו"ל. מרגע זה ואילך – אנחנו איתכם, המטופל והמלווה מטעם המשפחה – לאורך כל הדרך:

  • הכנה מלאה של לקוחותינו לקראת נסיעתם להשתלת כליה בחו"ל.
  • הכוונה והפניה לעריכת בדיקות רפואיות מקדמיות לאישור כשירות להשתלה,
  • הכנת דוח רפואי מדוקדק תרגומו לאנגלית ושליחתו לכל מרכזי ההשתלות מולם אנחנו פועלים לצורך איתור תורם אלטרואיסטי מתאים.
  • טיפול בקבלת אישור "התאמה להשתלה".
  • המלצה והכוונה אל המרכז הרפואי הנבחר.
  • טיפול בכל סידורי ההטסה והשהייה שלך ושל בן/בת הזוג המלווים אותך בארץ היעד.

  ליווי צמוד לאורך כל התהליך ואף לאחריו

  מרגע הגעתכם למדינה בה תתבצע השתלת הכליה, יתלווה אליכם מלווה מקצועי מטעם החברה. אדם בעל ניסיון שמתפקידו לעשות כל שרק ניתן על מנת שתרגישו נוח ככל האפשר במדינה זרה וכדי להקל עליכם לעבור הליך מורכב ומרגש זה. בראש וראשונה המלווה הוא המתרגם הצמוד שלכם לכל עניין וצורך. מעבר לכך, מתפקידו לדאוג:

  • לאיסוף משדה התעופה.
  • התמקמות בבית המלון.
  • סידורי הסעות.
  • קביעת פגישות עם הצוות הרפואי.
  • ובימים שלפני ההשתלה ובמהלך ההחלמה המלווה שלכם ישמח להנעים את זמנכם בסיורים בנופים עוצרי נשימה,מרכזי קניות ואתרי בילוי.
  • ליווי בכל ביקור בבית החולים על מנת לוודא שניתנים לך כל השירותים הנדרשים.

  גוף האדם מורכב ממספר רב של מערכות שונות, כאשר לכל אחת מהן ישנו יותר מתפקיד אחד ולעיתים אף יותר משלושה. אחת מהן היא כמובן מערכת הכליות, אשר אמונה על סינון רעלנים מהגוף ואיזון של מינרלים ונוזלים שונים בגוף. אך בשנים האחרונות עולים גורמי הסיכון לאי ספיקת כליות ולכן ניתן לצפות בתור הולך וגדל גם של השתלת כליה, אשר הפכה לאחת מההשתלות השכיחות בעולם המערבי ובישראל בכלל. כיום ניתן לקצר את זמן ההמתנה להשתלת כליה ולעשות זאת בצורה חוקית ובעזרת צוות רפואי המוביל בתחום, עם מגוון חדרי טיפול שונים ופתרונות דיאליזה ברחבי העולם וכל זאת דרך מרכז סיוע מדליד medlead.

  השתלת כליה ואי ספיקה-הסיבות לסיכון

  השתלת כליה כמו שציינו מעל הפכה לבין ההשתלות הפופולריות בעולם כיום, והסיבות המובילות לכך אינן רק מצויות אך ורק לפי אורך החיים שלנו אלא מושפעות מעוד גורמי סיכון שונים ולא רק מחלת אי ספיקה. הראשון מבניהם הוא כמובן הגיל, כאשר מגיל ארבעים תפקוד הכליות יורד בממוצע של כמעט אחוז והחל מגיל שמונים, תפקודן של הכליות יורד בקרוב לשלושים אחוזים!  תופעה זו מוכרת במערכות שונות בגוף האדם, החל מקליטת סידן ועד לחוסר גמישות של העור.

  אך לצד הזדקנות טבעית של הגוף, קיימים גם גורמים נוספים להופעתה של מחלת אי ספיקת כליות כרונית ואלו נעוצים ראשית ברקע הגנטי. שכן גם אנשים בריאים עלולים לסבול ממחלה שכזו על סמך רקע גנטי וללא כל גורמי סיכון שונים, אך גם מחלות נלוות כמו יתר שומנים בדם, עישון וסוכרת נחשבים לגורמי סיכון לא קטנים גם כן.

  המצב בישראל

  ולמרות שניתוחים כמו השתלת כליה נחשבים לדי פופולריים כמו שציינו, עדיין ישנם שלוש מאות ממתינים להשתלת כליה בישראל מידי שנה ומעל לחמשת אלפים מטופלי דיאליזה. מספרים אלו אינם מעודדים עבור חולי אי ספיקת כליות, לכן אחת ההמלצות היא קבלת טיפול פרטי כפתרון למחלה כרונית זו.

  ובכדי לקצר את זמן ההמתנה להשתלה, לקבל ליווי דיאליזה מהטובים בעולם הכולל גם ליווי גלובלי מומלץ להגיע אל מרכז סיוע מדליד medlead.

  שתף

  ליצירת קשר

  השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר