ליצירת קשר

השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר
  דיאליזה בחו״ל

  טיפולי הדיאליזה מגבילים אותך? שכחת מה זה "לצאת לטיול" שלא לדבר על טיול לחו"ל? ובכן, במיוחד בשבילך בנינו את שירות "טיפול בחו"ל" במסגרתו לכל אורך מסלול הטיול נתאם עבורך מכוני דיאליזה שיעניקו לך את הטיפול המתאים.

  טיפול דיאליזה בחו"ל

  אנחנו נארגן ונתאם בשבילך את הטיפול לאורך המסלול.

  מי אמר שחולה אי ספיקת כליות סופנית שחייו תלויים בטיפולי הדיאליזה חייב להיות צמוד.

  לביתו ולמכון הדיאליזה בו מתבצע הטיפול?

  כן, גם מטופלי דיאליזה יכולים לנסוע לחו"ל, לבלות, ליהנות ולזכות בכמה ימים של שינוי אנרגיה ואווירה. כמומחים באירגון מסעות מורכבים – כמו ביצוע כל השירותים המנהליים/רפואיים הנדרשים להטסת חולה לצורך השתלת כליה במרכזי השתלות בחו"ל – יש לנו את הידע, הניסיון והיכולת המוכחת לארגן לך את כל הטיול: טיסות, בתי מלון, העברות, תחבורה ועוד. אגב, השירות המוצע – טיפול דיאליזה בחו"ל – הוא פתרון מעולה לאנשי עסקים שטיפולי הדיאליזה מונעים מהם נסיעות עבודה לחו"ל.

  איך מארגנים נסיעה לחו"ל למטופל דיאליזה?

  כל אחד יכול לפתוח גוגל ולארגן לעצמו בכמה קליקים נסיעה לחו"ל. לא כך הם הדברים כשמדובר בחולי אי ספיקת כליות המטופלים בדיאליזה. כאן יש צורך בגורם מקצועי ומנוסה שידע לבצע את השלבים הבאים:

  • הזמנת הטיסות בהתאמה למועדי טיפולי הדיאליזה הנדרשים בהלוך בחזור
  • בחירת מכוני הדיאליזה המקצועיים והמוכרים ואשר עלות הטיפול בהם עומדת בתקציב הקיים
  • בניית "מסלול טיול" שלאורכו, בכל נקודות הזמן הנדרשות, יש מכון דיאליזה מתוך רשימת המכונים שנבחרו, שמוכן או פנוי לקבל את החולה לטיפול בימים בהם הוא שוהה באותה עיר. יש לשים דגש על תיאום מדוייק של לוחות הזמנים ולברר מראש את זמינות המכון. כאן אין מקום לתקלות או אילתורים.
  • הזמנת הטיפולים בפועל ישירות מול מכוני הדיאליזה הנבחרים.
  • ארגון בתי מלון בסמיכות למכוני הדיאליזה כדי להקל פיזית על החולה ולחסוך זמן נסיעות אל המכון וממנו
  • שליחת המסמכים הרפואיים הנדרשים לכל אחד ממכוני הדיאליזה לאורך המסלול – סיכום מחלה, סוגי טיפול, סוג הצנתר, מצב פיזי, בדיקות, צרכים מיוחדים… – כדי שיוכלו להכין את הטיפול המתאים

  לכאורה, כל אחד יכול לארגן לעצמו את הנסיעה, אבל…

  אבל למי יש את הכוח והאנרגיה להכנות מסע מורכב כל כך? ולמי יש את הידע להבדיל בין מכוני הדיאליזה השונים ולבחור את המומלצים? ומי יודע לבנות תיק רפואי שישקף את מצב המטופל בפני צוות מכון הדיאליזה בצורה מקצועית, ברורה ומובנת? בדיוק לשם כך אנחנו כאן.

  מד-ליד הינה מרכז סיוע בינלאומי המעניק ללקוחותיו ייעוץ, הכוונה ושירותים מנהליים/רפואיים בתחום השתלות איברים בחו"ל בזמן הקצר ביותר, ובסיוע לחולי אי ספיקת כליות סופנית במגוון של שירותים כמו:

  • תיאום לביצוע כל הבדיקות הנדרשות לצורך בניית תיק רפואי המהווה בישראל תנאי לכניסה לרשימת המתנה להשתלה.
  • סיוע לפונים לחברה לצורך ביצוע השתלה בארגון מימון ו/או החזרים לבעלי פוליסת בריאות פרטית.
  • שירותי טיפול מונע למי שזוהה כחולה כליות בשלבים הראשונים של המלחה כדי למנוע התדרדרות המצב ודחיית הצורך בטיפולי הדיאליזה הקשים.
  • ארגון טיולים לחו"ל לחולי אי ספיקת כליות הזקוקים לטיפולי דיאליזה.

  לאן רצית לנסוע בחו"ל?

  כאמור, מד-ליד הינה מרכז סיוע בינלאומי שנציגויותיו פרוסות ברחבי תבל. לא משנה לאן רצית לנסוע – אירופה, ארה"ב דרום אמריקה או אסיה? יש לנו את כל הכלים הניסיון והידע לארגן את המסע. לאיזו מטרה הנסיעה המיועדת – נופש ומילוי מצברים או נסיעה עסקית? אנחנו יכולים לארגן את ה-כ-ל: טיסות, בתי מלון, הסעות או רכב שכור, מוקדי תיירות מומלצים על הדרך, אתרי בילוי ואטרקציות, מסעדות, מופעים, מדריכים צמודים ועוד.

  אל תעשה דבר והכל ייעשה בשבילך

  זו אחת מאמרות השפר של לאו טסה גדול הפילוסופים הסיניים. זה גם המשפט המוביל אותנו בכל הקשור לארגון הנסיעה שלך לחו"ל. כל שעליך לעשות הוא ליצור איתנו קשר ומכאן אנחנו ניקח את המושכות לידיים ונארגן את ה-כ-ל בשבילך ללא כל טרחה או מאמץ מבחינתך. טלפון אחד ו…יצאנו לסלול בשבילך את הדרך.

  לפרטים נוספים ותיאום פגישה עם מומחי MED-LEAD ללא עלות וללא כל התחייבות מצידך אפשר להתקשר 03-3760762 או למלא פרטים ואנחנו נחזור אליך בהקדם.

  טיפולי דיאליזה בחו"ל

  טיפולים רפואיים אינם נעצרים גם כאשר החיים עצמם ממשיכים, על כן גם חולים הסובלים מאי ספיקת כליות יתבקשו להמשיך ולבצע טיפלי דיאליזה בחו"ל ולעשות זאת בתדירות והמשך הזמן המותאם להם. ולמרות שאופי טיפול זה יכול להיות מעייף ודורש תנאים סניטריים גבוהים, ישנם כיום לא מעט מסגרות רפואיות אשר מכסות את סוג הטיפולים הללו, החל מחברות ביטוח שונות ועד לקופות החולים השונות. עם זאת בשנים האחרונות חברות תיירות מרפא, מצליחות לספק תנאים מרשימים וברמה בינלאומית אל מגוון יעדים בעולם. כאשר אחת מהן היא לא אחרת ממרכז סיוע מדליד medlead, המציעה שירותים מקיפים עבור חולי דיאליזה ואי ספיקת כליות בכל הרמות, ודרכה ניתן להנות גם מתורים מהירים להשתלת כליה ולטיפולים משלימים בבית.

  טיפולי דיאליזה בחו"ל – המספרים מאחורי זה ואיך לעשות את זה

  עד לפני פחות מעשור טיפולי דיאליזה בחו"ל נשמעו כמו חלוף טרוף עבור קרוב למאה אלף החולים בישראל ולמאות מיליונים ברחבי העולם, אשר זקוקים לטיפול הגוזל מהם לא מעט שעות במהלך היממה. כל זאת שמיליוני המטופלים ברחבי העולם, זקוקים גם לבנייה של מסלול טיולים אשר יאפשר לא רק שהות נוחה אלא גם טיפול מדויק לפי תפריט תזונה מדוד וגם לפי זמן הטיול וההגעה מנקודה אל נקודה.

  טיפול שכזה דורש התאמה עוד מהזמנת הטיסה, לאחר מכן הזמנה של טיפולים ויצירת קשר עם מכוני הדיאליזה באופן ישירה וכמובן התמקמות באזורים אשר יהיו קרובים אל מכוני הדיאליזה וגם אל אזורי הלינה של הטיול.

  עוד פרטים שרובנו לא מכירים

  על פניו תכנון של טיפולי דיאליזה בחו"ל יכול להישמע קל, אך הוא דורש גם שליחה של לא מעט מסמכים רפואיים ובסופו של דבר גם החזר כספי. לכן כיום לא מעט מטופלים מעדיפים להשלים את הפרוצדורה הזו דרך חברות תיירות מרפא, המעניקות מעטפת טיפול מלאה גם בארץ וגם בחול בסטנדרטיים בינלאומיים.

  אחת מהחברות הללו היא לא אחרת מאשר מרכז סיוע מדליד medlead, המעניקה ליווי החל ממיקום מרכזי הטיפול ועד אל החזר כספי מקופת החולים או מהביטוחים השונים, וכמובן טיפולי דיאליזה ביתיים ועוד.

  שתף

  ליצירת קשר

  השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר