כליה - השתלת איברים

השתלת כליה בחו״ל

Home » השתלת כליה בחו״ל

 

ערוץ השתלת כליה בחו"ל מציג תמונה הפוכה בתכלית ההיפוך מהמצב בישראל בכל מדד וזווית בחינה:

 1. הכנות לאישור השתלה (בדיקות כשירות והתאמה להשתלה, הכנת תיק רפואי) מתקצרות לשבועות ספורים בלבד במקום שנה עד שנתיים.
 2. משך התהליך מחתימה ועד השתלה אורך כמה חודשים בלבד
 3. הטיפול נעשה במרכזי השתלות מובילים שעומדים בתקני האיכות הרפואית הבינלאומיים המחמירים ביותר
 4. ניתוחי ההשתלה מתבצעים ע"י רופאים מומחים בעלי ניסיון עשיר בתחום שמבצעים מאות השתלות בשנה(פי כמה מעמיתיהם הישראליים).
 5. המעבדות הן מן השוכללות ביותר והן מצויידות במכשור הרפואי המתקדם ביותר.
 6. תנאי האשפוז ברמה של חמישה כוכבים כולל מלווה אישי צמוד מטעמנו.

רוצה עוד מידע ? כדאי לך ליצור איתנו קשר ואנחנו נשמח להשיב ולהרחיב. ברור לנו שהשאלה המרכזית שמרחפת כעת באוויר היא עלות ההשתלה בחו"ל. גם לזה נגיע ואף נספק מידע ונשתף בניסיונם של לקוחותינו איך ניתן לגייס מימון למי שידו אינה משגת. אבל קודם, מידע חשוב על התהליך:

הכנות לאישור השתלה שבועיים במקום יותר משנה

הסיבה הראשונה לקיצור המדהים בלוחות הזמנים היא העובדה שכל מרכזי ההשתלות למולם אנחנו פועלים פונים לעשרות ואף מאות עמותות שמטרתן לאתר תורמים אלטרואיסטים שמוכנים לתרום איבר להצלת חייו של אחר. לשם השוואה, בישראל פועלת רק עמותה אחת כזו. אחת למול מאות… ברור שהסיכויים למצוא תורם מתאים גדלים משמעותית. משפיע נוסף על קיצור הזמן הוא זמן ההכנה עד הניתוח עצמו – קצר בהרבה מאשר במדינת ישראל. אורך בממוצע עד שבועיים. נתון זה עשוי להיראות מצחיק (שלא לומר מעציב…), בהשוואה להמתנה בישראל שאורכת חודשים ארוכים ולעיתים אף שנה ואף יותר.

רמת ואיכות טיפול מהגבוהות בעולם

לפני ש-MED-LEAD מחליטה לקבוע בסיס במדינת יעד לביצוע השתלות אנחנו עורכים בדיקה מדוקדקת: בנושאי חקיקה, רמת מרכזי ההשתלות, התקנים הרפואיים הבינלאומיים בהם הם עומדים, המעבדות ורמת הציוד שלהן, מקצוענותו וניסיונו של הצוות הרפואי, איכות הטיפול בחולים, ולא פחות חשוב, מנתח מומחה בעל ניסיון של מאות השתלות כליה בשנה (בעוד עמיתו הישראלי צובר ניסיון של כמה עשרות השתלות בשנה).

מרכזי השתלות מובילים

בנוסף לבדיקות ולניסיון שלנו, אנחנו נמצאים בקשרי שיתוף מידע עם חברות תיירות מרפא בחו"ל כדי לקבל גם את חוות דעתן על מדינת היעד וללמוד מניסיונן עם המרכז הרפואי להשתלות בחו"ל בו מתבצעות השתלות כליה. כך, מובטחת לך השתלת כליה בחו"ל כאשר:

 • הטיפול מופקד בידיו של צוות רופאים בכירים ברמה מקצועית הגבוהה ביותר ובעלי ניסיון עשיר בתחום.
 • מרכזי ההשתלות הנבחרים הם מהמובילים בתחום ומגיעים אליהם חולים מכל רחבי תבל: ארצות הברית, יפן, קוריאה כמו גם ארצות המזרח התיכון ואירופה.
 • כל המרכזים פועלים בסטנדרטים גבוהים ביותר, מבחינה אסטתית וסטרילית והם בעלי הסמכה לתקן איכות מחמיר המציין את הרמה הגבוהה ובטיחות שירותי הרפואה הניתנים.

 

MED-LEAD – השתלת כליה בחו"ל התהליך כולו מחתימה ועד החלמה

התיק הרפואי שהכין רופא החבר הנשלח למרכזי ההשתלות הרלוונטיים אשר יבדקו את התאמתך הרפואית להשתלה ובמידה ויש "אור ירוק" ישלחו הנתונים לעשרות ואף מאות עמותות שמטרתן איתור תורמים אלטרואיסטים. ברגע שנמצא תורם מתאים מרכז ההשתלות בחו"ל שולח אליך במייל הזמנה להשתלת כליה. עומדות בפניך שתי אופציות להשתלת איבר – השתלה מן המת השתלה מן החי.

כל מי שפונה אלינו מקבל שירות ברמה הגבוהה ביותר, יחס חם ומבין הכולל ליווי צמוד ע“י הצוות שלנו למשך כל התהליך. כל אחד מעובדי MED-LEAD מבין היטב את מצבו של החולה וקשוב לכל צרכיו.

נגמר היחס הקר והמנוכר של מערכת הבריאות. תם עידן ההמתנות הארוכות, המסדרונות המוצפים בחולים, התורים המתמשכים, טרטורי ה"לך תביא" הבירוקרטיים… בעצם, למה לחזור ולהציף את מה שמוכר לך מן העבר, עדיף שנסתכל קדימה על המהפך שצפוי לך:

במידה ומדובר בהשתלת כליה מן החי

מרגע שנמצאת מתאים להשתלת כליה, מרכז ההשתלות מכניס אותך לרשימת ההמתנה. עם מציאת תורם אלטרואיסטי מתאים תישלח אליך הזמנה ממרכז ההשתלות להגיע במועד שמתאים לך. בלי לחץ, הכל מתואם על ידינו, הטיסות מאורגנות, בית המלון, החדר הפרטי שלך במרכז ההשתלות … כולם מחכים רק לך לביצוע ההשתלה.

במידה ומדובר בהשתלת כליה מן המת

מרגע שנמצאת מתאים ביה"ח מכניס אותך לרשימת ההמתנה (לצערנו יש להמתין למותו של אדם), וברגע שיגיע תורך יזמין אותך המרכז הרפואי להגיע כחודש עד חודשיים מראש להמתנה במדינה ובעיר בה מתבצעת ההשתלה על מנת שכאשר יגיע איבר מתאים יהיה באפשרותך להגיע במהירות המירבית לביצוע ההשתלה.
 • צוות החברה ידאג לסדר לך את הטיסה הנוחה ביותר, בעבורך ובעבור מלוויך.
 • המלווה האישי שלך מטעם MED-LEAD יפגוש אותך בשדה התעופה וידאג מכאן ואילך לכל דבר וצורך.
 • צוות החברה ידאג למלון ברמה מעולה במיקום הנוח והקרוב ביותר למרכז ההשתלות הרלוונטי כדי להבטיח לכם נוחיות מקסימלית.
 • המלווה האישי, הוא גם המתרגם לאורך כל תקופת השהיה שלך בכל הקשור לטיפול הרפואי וכמובן לוודא שניתן לך השירות הטוב ביותר
 • המלווה האישי הצמוד ידאג לנוחיותכם המלאה במדינה הזרה, להסעות, לתיאום וביצוע הבדיקות והפגישות עם הצוות הרפואי בביה"ח.
 • בזמן ההמתנה, לאחר ההשתלה ובמהלך תקופת ההחלמה, המלווה יעזור לך בהתמצאות במדינה הזרה וכדי להנעים את הזמן ימליץ על מסעדות, מרכזי קניות ואף ייקח אתכם לסיורים עוצרי נשימה שיהפכו את כל התהליך גם לחוויה נעימה.

התארגנות כספית למימון עלות השתלת כליה בחו"ל

תפיסת העולם של כולנו היא שהבריאות חשובה יותר מכל וזה כולל "יותר מכסף". ובכל זאת, כאשר תדרשו לענות על השאלה: כמה עולה השתלת כליה? – תבינו שכנראה תצטרכו להיעזר במקורות מימון חיצוניים. גם בכל הקשור לעלות השתלת כליה בחו"ל אנו מנסים לסייע לכם בכל דרך שרק ניתן, כדי להשיג את כל מה שמגיע לכם: מחיר, איכות ותנאים מצוינים. מניסיוננו, מרבית לקוחותינו נעזרו במימון להשתלת כליה בחו"ל דרך עמותות והתרמות. אנו נשמח לכוון אתכם לעמותות וארגונים שכבר סייעו ללקוחותינו בעבר, העוזרים בגיוס כספים.  הנה כמה ערוצי גיוס מימון:

ביטוח רפואי

במידה ויש לכם פוליסת ביטוח בריאות פרטי אתם יכולים להעביר אותה אלינו לבדיקה של המומחים בתחום כדי לבדוק מה מגיע לכם מחברת הביטוח ואיך נכון לפעול כדי לקבל את המימון המגיע.  

עמותות וארגוני סיוע

פועלות היום בישראל עשרות עמותות ששמו לעצמן למטרה לסייע לחולי אי ספיקת כליות. נשמח לכוון ולהפנות אותך לכתובות הנכונות במהלך פגישתנו. כלי הסיוע לאירגון מימון רק הולכים ומתפתחים עם הזמן והופכים את העניין לקל יותר מבעבר. כאמור נשמח לפרוס אותם בפניך.

מקום העבודה

במידה ואתם עובדים בחברה/ארגון גדול ניתן לבקש מהמנכ״ל/מנהל משאבי האנוש/ ועד העובדים ועמיתים לעבודה לארגן התרמות.

הרשות העירונית

ניתן לפנות לראש העיר או למחלקת הרווחה לבקש לעשות ערב התרמות.

לקוחות שלנו

נקשר אותך עם  לקוחות שלנו שגייסו כספים מהתרמות ויצאו להשתלה – הם ישמחו לשתף באופן ובדרך בה הם גייסו את המימון להשתלת הכליה בחו"ל.

 

רוצה לקרוא קודם מה אומרים הלקוחות שלנו: הקלק כאן


לחץ כאן כדי לקרוא עוד