אודות

מד-ליד הינה חברה בינלאומית לתיירות מרפא המתפקדת בישראל כמרכז סיוע שמעניק ללקוחותיו ייעוץ, הכוונה ושירותים מנהליים רפואיים בתחום השתלות איברים בחו"ל, הכל, בהתאם לחוק בישראל ולחוקיה של המדינה בה מתבצעת ההשתלה.

זו היתה ההגדרה ה"יבשה" והרשמית, אך בפועל, על רקע מיעוט תרומות הכליה ואוזלת היד של מערכת הבריאות בכל הנוגע לטיפול הניתן לחולי אי ספיקת כליות סופנית בישראל, MED-LEAD היא בעצם המוצא האולטימטיבי כיום להשתלות כליה ברמה הרפואית הגבוהה ביותר ותוך פרק זמן של חודשים ספורים בלבד. הנה כמה נתונים מספריים שיציגו את פועלינו:

Home » אודות

98%

אחוזי הצלחת ההשתלות

1500

מושתלי כליה שקיבלו חיים חדשים

 

15

שנות פעילות בינלאומית

14

מרכזי השתלות בעולם מולם אנחנו פועלים

חשוב להדגיש!

על רקע חוקי תרומת האיברים בישראל ובעולם כולו, חוקים שנועדו למנוע סחר באיברים, תהליך השתלת כליה חייב להיות חוקי ו'נקי' לחלוטין.

לכן, חברתנו מתייעצת באופן עקבי עם משרד עורכי דין מוסמכים ומומחים בתחום, אשר מלווים את החברה ואת פעילותה המקצועית הן בישראל והן בחו"ל כדי להעניק לך את השירות האיכותי, המקצועי והבטוח ביותר כל פעילות שלנו, בכל שלב, צריכה לקבל את חוות הדעת של עורכי הדין שזו מומחיותם.

הבסיס שלנו לביצוע השתלות כליה בחו"ל הם מרכזי השתלות בינלאומיים והצוותים והרפואיים הבכירים שיטפלו בך. לצורך כך אנחנו מרושתים על קשת רחבה של מרכזי השתלות ומנתחים מומחים בעלי שם בתחום, הפועלים במדינות בהן ניתן חוקית לקבל תרומת כליה מן החי באופן אלטרואיסטי (אדם שעוזר לאחרים ללא מניעים אנוכיים וללא תמורה).

כל מרכזי ההשתלות, מחזיקים בתקני איכות הטיפול הרפואי הבינלאומיים המחמירים ביותר, בציוד, במכשור ובמעבדות המשוכללות ביותר והם מציעים לך תנאי אשפוז של מחלקה ראשונה. ואולי זה המקום להציף נתון חשוב נוסף. על רקע מיעוט ההשתלות המתבצעות בישראל רופא מנתח ישראלי מבצע כאן בישראל כמה עשרות השתלות בשנה. לעומתו, הרופא המנתח במרכז ההשתלות בחו"ל, מבצע מאות השתלות כליה בשנה. ובתחום ההשתלות לניסיון יש תפקיד מרכזי בהצלחת התהליך.

הולכים אתך יד ביד מאלף ועד תו:

התהליך כולו – מחתימה ועד החלמה – יארך חודשים ספורים בלבד לעומת שנים ארוכות של המתנה כאן בישראל.

כל חולה כליה מטופל דיאליזה יודע היטב על בשרו את משמעות ההמתנה לתורו להשתלת כליה. מדובר בשנים רוויות כאב, תסכול ואכזבות, ללא ליווי רפואי צמוד שמכוון, מנחה, מייעץ או עושה כדי להקל. ובכן, כל זה הולך להשתנות מהקצה אל הקצה. מרגע זה ואילך, אנחנו אתכם לכל אורך הדרך דואגים לכל צורך:

ההכנות עד ליציאה למדינת היעד בה תתבצע ההשתלה

 • הכנה מלאה של לקוחותינו להשתלת האיבר
 • הכוונה והפניה לעריכת בדיקות רפואיות מקדימות נחוצות תוך פרק זמן קצר ביותר
 • הכנת דוח רפואי מדוקדק, תרגומו ושליחתו למרכזי ההשתלות בחו"ל לצורך קבלת אישור "התאמה להשתלה"
 • המלצה והכוונה למרכזי השתלות אליהם מגיעים חולים להשתלה מכל קצוות תבל
 • טיפול בארץ היעד בכל סידורי ההטסה והשהייה שלך ושל המלווה. (טיסה במחלקת עסקים… בתי מלון 5*, הסעות, ליווי אישי צמוד… ועוד).

 

ליווי צמוד במשך כל השהיה בחו"ל ו…גם אחרי

מרגע הגעתכם – המטופל ובן הלוויה מטעם המשפחה – למדינה בה תתבצע השתלת הכליה, יקבל את פניכם מלווה מטעם החברה. אדם מקצועי ובעל ניסיון שמתפקידו לעשות כל שרק ניתן בשבילכם על מנת שתרגישו נוח במדינה זרה וכדי להקל עליכם לעבור הליך לא קל ומרגש זה. המלווה יהיה המתרגם הצמוד שלכם ומתפקידו לדאוג:

 • לאיסוף משדה התעופה
 • התמקמות בבית המלון
 • סידורי הסעות
 • פגישות עם הצוות הרפואי
 • ליווי בכל ביקור מרכז ההשתלות על מנת לוודא
  שניתנים לך כל השירותים הנדרשים.
 • ובתקופת ההמתנה וההחלמה אף ישמח להסיע
  אתכם לסיורים, אתרי בילוי וקניות.

ולאחר ההשתלה בשעה טובה ומוצלחת

 • נעניק הכוונה וייעוץ רפואי לתקופה לא מוגבלת על ידי רופאים בכירים העובדים עם החברה.
 • נסייע וננחה למימוש מימון ההשתלה לבעלי פוליסת ביטוח בריאות פרטי או לאלה שקופת החולים שלהם מחוייבת להשתתף במימון

 

לפרטים נוספים על השתלת כליה בחו"ל

הקלק כאן…

 

 

למידע המלא על סיכוייך להשתלת כליה בישראל

הקלק כאן…

 

 

על הקריטריונים להשתלת כליה בישראל

הקלק כאן…

 

למידע על תרומות איברים בישראל

הקלק כאן…
Map

הנציגויות שלנו בחו”ל

MED-LEAD פועלת כיום באמריקה (צפון ודרום היבשת), אירופה ואסיה דרך עשרות נציגויות הפזורות על פני הגלובוס. כך באפשרותנו להציע לך קשת רחבה של מרכזי השתלות מובילים ברחבי תבל, כולם עומדים בתקני הרפואה והבטיחות הבינלאומיים המחמירים ביותר. מרכזים רפואיים אלה מעסיקים מנתחים בעלי שם וניסיון עשיר בתחום ההשתלות – כל אחד מומחה בתחומו – לב, כבד וכליות.

זאת ועוד, הפריסה הרחבה ומספר מרכזי ההשתלות בעולם למולם אנחנו פועלים, מגדילה את הסיכוי למצוא בעבורך את האיבר המתאים להשתלה בלוחות זמנים קצרים ביותר(חודשים לעומת שנים של המתנה כאן בישראל) מרגע ההתקשרות איתנו ועד החזרה לארץ בריא, שלם ומאושר